Spawacz - wysokie dodatki / umowa o pracę

Polska, Łódź

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz

Do Twoich zadań będzie należało:

Spawanie kadzi transformatora, który ma cienkie blachy. Ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, dlatego swoje obowiązki będziesz wykonywać zgodnie z zasadami BHP.

W zamian za Twoje zaangażowanie chcemy zaoferować:

Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę. Do tego masz pewność solidnego wynagrodzenia i premii rocznej. Za pracę w systemie czterobrygadowym przysługują Ci wysokie dodatki, a za pracę w godzinach nocnych 40% dodatku. Do firmy dojeżdża komunikacja miejska – linie 2,13,16, 83, 84A. Gwarantujemy profesjonalne szkolenia wdrażające w obowiązki i szanse na zdobycie cennego doświadczenia. Jeśli jesteś chętny, możesz dołączyć do pakietu prywatnej opieki medycznej.

Opis stanowiska

  • Posiadasz uprawnienia spawalnicze?
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym (po 8 godzin dziennie)?
  • Masz doświadczenie w pracy na produkcji?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Dodatkowe informacje

Kandydacie! Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie – nie czekaj – APLIKUJ!

Jeśli masz pytania - zadzwoń, chętnie o wszystkim Ci opowiemy +48... pokaż numer