Operator/ka Maszyn - darmowy transport i wysokie premie

Polska, Oborniki

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator/ka maszyn

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie
  • Bogaty system premiowy, który obowiązuje już od początku zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Darmowy transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy - m.in. na wózki widłowe i suwnice
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia oraz opiekę koordynatora personalnego

Oczekujemy:
  • Wykształcenia zawodowego lub średniego
  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • Chęci do rozwoju i nastawienia na dłuższą współpracę
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny

Zadania:
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór nad jakością wytwarzanych produktów
  •  Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Dodatkowe informacje

APLIKUJ! Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: +48... pokaż numer .
Dołącz do naszej drużyny!