Serwisant - wolne weekendy

Polska, Poznań

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant Sieci Dostępowych.

ZAPEWNIAMY

  • Umowę o pracę z możliwością zatrudnienia u naszego Klienta po 6 miesiącach
  • Atrakcyjny system premiowy - do 20% zasadniczego wynagrodzenia po okresie próbnym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Wolne weekendy - pracująca jedna sobota w miesiącu w zamian za wolny dzień w tygodnia
  • Rozpoczęcie pracy z domu - nie musisz codziennie odwiedzać firmy i tracić czasu na dojazdy
  • Niezbędne narzędzia do pracy - samochód służbowy, telefon
  • Po okresie próbnym możliwość korzystania z licznych benefitów, min. prywatnej opieki medycznej czy karty Multisport
  • Kompleksowe szkolenia wdrażające i pomoc bardziej doświadczonych kolegów
  • Przyjazną atmosferę w pracy :)

OCZEKUJEMY
  • Wykształcenia technicznego i czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomości zagadnień dotyczących specyfiki sieci telekomunikacyjnych
  • Obsługi urządzeń pomiarowych do diagnostyki sieci
  • Uprawnień SEP (G1) lub chęć ich wyrobienia we własnym zakresie
  • Mile widziana umiejętność spawania światłowodów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze światłowodami

ZADANIA
  • Usuwanie usterek i awarii na sieci oraz u abonentów
  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych i regulacji sieci
  • Prace związane z instalacją, odłączeniem lub zmianą usług
  • Prowadzenie ewidencji wykonanych prac
  • Realizacja prac instalacyjnych

Dodatkowe informacje

APLIKUJ! Jeśli masz jakieś pytania jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48... pokaż numer lub mailem r.hajahmadov@ksservice.pl