Praca na produkcji od zaraz/wysokie zarobki - Brzeg

Polska, Brzeg

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Godzikowicach k. Oławy na stanowisku Pracownik produkcji.

Wymagania:

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji, np. w zakresie obsługi pras

Zyskujesz:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie początkowe w wysokości 2800 zł brutto/m-c
  • wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • zawsze terminowe wynagrodzenie
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta

Zadania:
  • obsługa prasy i mieszalnika
  • kontrola jakości wytworzonego produktu
  • utrzymywanie porządku w strefie produkcyjnej
  • wsparcie innych obszarów produkcyjnych w osiąganiu założonych celów

Dodatkowe informacje

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!