Betoniarz/operator suwnicy - 2500 euro brutto - Praca w Belgii!

Polska, Meer

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:BETONIARZ

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane posiadanie kursów/szkoleń z obsługi suwnicy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,27 euro brutto na godzinę
  • pakiet szkoleń, trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora

Obowiązki:
  • wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych
  • obsługa maszyn zakładowych
  • wylewanie oraz poziomowanie betonu

Dodatkowe informacje