Szlifierz/Laminator - od zaraz

Polska, Sosnowiec

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów, słynącego z produkcji systemów rurociągowych poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
  • Przygotowanie elementów do produkcji
  • Montaż elementów
  • Laminowanie i prace wykończeniowe
  • Szlifowanie
Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Obsługa narzędzi pomiarowych oraz elektronarzędzi
  • Doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane na podobnym stanowisku pracy - Warunek konieczny!
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Stawka zasadnicza: 3000 zł brutto/ mies.
  • Premie miesięczne do 600 zł brutto!
  • System poleceń 500 zł brutto!
  • Płatne nadgodziny 100% (wszystkie!)
  • Po okresie 6 miesięcy możliwość przejścia w struktury firmy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

TO MOŻE BYĆ TWOJA SZANSA! SZANSA NA ROZWÓJ I NOWE DOŚWIADCZENIE!
JESTEŚ ZAINTERESOWANY? APLIKUJ JUŻ DZIŚ!!!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.