Zbrojarz, Betoniarz, Cieśla - warunki niemieckie od zaraz

Polska, Gladbeck

Opis:

Opis firmy:

Do Naszej firmy zatrudniamy na niemieckich warunkach w Niemczech do pracy na hali produkcyjnej przy prefabrykacji elementów betonowych (słupy, stropy, ściany)

Obowiązki:

W zależności od umiejętności i doświadczenia prace na prefabrykacji:

  • Prace zbrojeniowe
  • Prace betonowe
  • Prace ciesielskie
  • Kosmetyka wykonywanych elementów
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe i wiedza praktyczna na jednym z ww. stanowisk

Mile widziane:

  • Umiejętność wiązania cęgami zbrojarskimi
  • Umiejętność obsługi narzędzi (giętarka, inne)
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Uprawnienia na suwnice
Oferta:
  • Umowa o pracę z niemieckim Pracodawcą (bez Agencji)
  • Praca na pełnych warunkach niemieckich: niemieckie ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i emerytalne już po 5 latach pracy
  • Bezpłatne i zapewnione zakwaterowanie
  • Zapewnione dojazdy do pracy
  • Zjazdy wg grafiku
  • Zorganizowany przejazd do Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
  • Opieka polskojęzycznego Koordynatora i biura
Informacje dodatkowe:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV lub kontakt telefoniczny z Działem Rekrutacji w Gdańsku określając stanowisko: Zbrojarz, Betoniarz, Cieśla lub Kosmetyka
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Możliwość podjęcia pracy od zaraz