Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Techniczne wsparcie sprzedaży – nie wymagamy doświadczenia!

Polska, Aleksandrów Łódzki

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszego specjalisty ds. technicznego wsparcia sprzedaży.

Zadania:

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz wycen prac/produktów
  • obsługa zapytań technicznych Klientów
  • opracowywanie opisów technicznych stosowanych produktów i technologii, w tym tłumaczenie materiałów anglojęzycznych
  • prezentowanie i przeprowadzanie szkoleń z produktów dla klientów

Zapewniamy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość połączenia pracy z nauką – wolne weekendy
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 w komfortowym biurze
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy
  • wsparcie koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Dodatkowe informacje

Dołącz do naszego zespołu już teraz - WYŚLIJ CV! Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod nr telefonu +48... pokaż numer

Lokalizacja