Stolarz

Stolarz

Polska, Liezen

Opis:

Obowiązki:

  • w zależności od preferencji i doświadczenia, z przyjemnością zapewnimy pracę każdemu, którego pasją jest praca z drewnem i wyrobami z drewna, zarówno w zakresie obróbki jak i montażu u klienta

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie precyzyjne obróbki elementów drewnianych jak i/lub montażu ich w miejscu docelowym
  • mile widziane doświadczenie kierunkowe
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się
Oferta:
  • ciekawą pracę umożliwiającą podnoszenie swoich klasyfikacji
  • umowę o prace na warunkach austriackich
  • wynagrodzenie od €13,10 brutto/h
  • diety w wysokości € 26,40 netto na dzień roboczy
  • wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13 i 14 pensja)
  • pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie