Pracownik inwentaryzacji (m/k) 18-20.03.2019 - Brama Pomorza

Polska, Chojnice

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • inwentaryzacja towaru,
  • sprawdzanie zgodności z wydrukami.
Wymagania:
  • dokładność,
  • dyspozycyjność i chęć do pracy w dniach: 18.03.2019 (poniedziałek), 19.03.2019 (wtorek), 20.03.2019 (środa) w godzinach od 18:00, maksymalnie 8 godzin, w sklepach odzieżowych, Brama Pomorza, Chojnice.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • wynagrodzenie godzinowe 17,00 zł brutto,
  • możliwość współpracy przy innych zleceniach.
Bliższe informacje pod numerem telefonu +48... pokaż numer