Pracownik biurowy

Polska, Łódź

Opis:

Opis firmy:

Intercam działa na europejskim rynku usług internetowych. Naszymi klientami są dystrybutorzy serwisów tematycznych z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.
Głównym obszarem naszej działalności są videokonferencje w technologii live streaming - umożliwiającej przesyłanie na żywo obrazu videomodelki za pośrednictwem kamery internetowej. Transmisji towarzyszy komunikacja tekstowa klienta z moderatorem chatu. W Polsce działamy od 2005 roku. Dzięki umowom podpisanym z najlepszymi partnerami za granicą oraz wykorzystywaniu profesjonalnych metod pracy, jesteśmy w czołówce największych i najbardziej dochodowych firm z branży w tej części Europy.

Obowiązki:

Prowadzenie videokonferencji międzynarodowych w języku niemieckim oraz angielskim.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • podstawowa obsługa komputera
Oferujemy:
  • Wysokie zarobki (od 5000-8000 zł netto)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kartę Fitprofit
  • Dodatkowe bonusy pieniężne dla najlepszych