Pracownik Księgowości ze znajomością SAP

Polska, Nowa Sól

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się gospodarowaniem odpadów przemysłowych i komunalnych oraz obsługą separatorów, poszukujemy osoby, która wesprze Dział Księgowości.

Jakie zadania będziesz wykonywać?

Do Twoich głównych zadań będzie należało między innymi księgowanie zdarzeń gospodarczych, analiza rozrachunków, sporządzanie deklaracji VAT oraz bieżąca obsługa systemów multi-cash.

Czego oczekujemy?

Jedyne czego wymagamy to 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość programu SAP.

Zaaplikuj, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty.

Co oferujemy ?

Dołączając do naszego zespołu zaoferujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Dodatkowo zapewniamy Kartę Medicover oraz OK System, a także okolicznościowe wypłaty socjalne.

Pracuj w komfortowym biurze w Kiełczu w stałych godzinach (8:00 - 16:00).

Dodatkowe informacje