Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Operator maszyn - praca od zaraz! - Brzeg

Operator maszyn - praca od zaraz! - Brzeg

Polska, Brzeg

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operator pras. 

Czego oczekujemy?

Jeśli należysz do osób komunikatywnych, zaangażowanych i potrafisz pracować w zespole, to jesteś już w połowie drogi do spotkania z nami. Mile widziane jest doświadczenie w pracy przy produkcji, ale jeśli go nie posiadasz, to wszystkiego Cię nauczymy.

Co oferujemy?

Gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Początkowe wynagrodzenie to 2800 brutto/m-c, a po okresie próbnym zyskujesz atrakcyjne premie. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym. Zapewniamy profesjonalne szkolenie przygotowawcze oraz niezbędne narzędzia pracy.

 

Czym będziesz się zajmował w pracy?

Do Twoich głównych zadań będzie należała obsługa prasy i mieszalnika oraz kontrola wytwarzanych produktów. Będziesz także wspierał inne obszary produkcyjne oraz dbał o porządek na swoim stanowisku pracy.

Dodatkowe informacje

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV!

Lokalizacja

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem