Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Magazynier

Magazynier

Polska, Płońsk

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla swojego Klienta w Palmirach poszukuje Kandydata na stanowisko:
Magazynier

Miejsce pracy: Palmiry

Zadania:

  • Rozładunki samochodów i rozwożenie w strefy składowania
  • Odbiór towaru z produkcji
  • Załadunki
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego
  • Zaświadczenie o ukończonym kursie na wózki widłowe + UDT
  • Doświadczenie w pracach magazynowych
  • Mile widziane aktualne orzeczenie psychologiczne na stanowisko: operator wózka widłowego
Oferujemy:
  • Długoterminową umowę o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe + premię
  • Benefity: opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń: +48... pokaż numer

Lokalizacja