Laminater w branży lotniczej - bez doświadczenia

Polska, Chełm

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, prestiżowej i prężnie rozwijającej się firmy w branży transportowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja miejsca pracy : Okolice Lublina
Kluczowe obowiązki:

  • Przycinanie tworzyw
  • Układanie warstw materiałowych
  • Pomoc w procesie utwardzania wyrobu
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy
Oczekujemy:
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Dyspozycyjności od pn-pt do pracy 3 zmianowej (7-15, 15-23, 23-6)
  • Zdolności manualnych
  • Wysokiej motywacji do pracy
W ofercie:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w branży lotniczej w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi premiami (miesięczne, kwartalne, frekwencyjna)
  • Trzymiesięczne szkolenie wdrożeniowe
  • Dla chętnych - możliwość dodatkowych, + 100% płatnych godzin pracy
  • Wolne weekendy
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie PZU, zniżki na naukę j. obcych oraz usługi prawnicze, a także rabaty do sklepów i restauracji

Oferta pracy tymczasowej.