Księgowa/-y

Księgowa/-y

Polska, Gliwice

Księgowa/-y

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość języka niemieckiego/ angielskiego na poziomie zaawansowanym (w mowie i piśmie)
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowości - preferowana firma produkcyjna działająca w SSE lub biuro rachunkowe
  • Znajomość programu MS Excel
  • Znajomość systemu SAP
  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
Zadania:
  • Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym wpływających dokumentów księgowych
  • Bieżące księgowanie dokumentów, m.in. dekretacja i księgowanie faktur kosztowych, raportów kasowych, wyciągów bankowych, zaliczek, podróży służbowych i innych dokumentów
  • Wystawianie faktur sprzedaży z prawidłowym określeniem obowiązku podatkowego (sprzedaż krajowa i zagraniczna)
  • Pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych (VAT)
  • Pomoc oraz sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NBP
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę początkowo przez APT z możliwością szybkiego przejścia bezpośrednio pod firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • ZFŚS (tzw. "wczasy pod gruszą", premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi w razie zdarzeń losowych)
  • Premię za polecenie pracownika do pracy
  • Nagrodę za staż
  • Kartę Multisport (dofinansowaną przez pracodawcę)
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Urodzinowe upominki
  • Spotkania integracyjne dla pracowników
  • Kurs j. angielskiego i niemieckiego na terenie firmy w całości finansowany przez pracodawcę
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Dofinansowanie automatów z napojami i przekąskami
  • Dofinansowanie stołówki