Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Księgowa Gdynia

Polska, Gdynia

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Opis firmy:

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko księgowa.

Księgowa

Miejsce pracy: Gdynia
Obowiązki:
- księgowanie faktur kosztowych / materiałowych;
- rozliczanie delegacji;
- rozliczanie faktur transportowych;
- analiza rozrachunków;
- wystawianie faktur sprzedaży;
- środki trwałe;
Wymagania:
-Doświadczenie w firmie produkcyjnej (miłe widziane);
-Dobra znajomość przepisów VAT i CIT;
-Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel);
-Bardzo dobra organizacja pracy
-Umiejętność pracy pod presją czasu
-Dyspozycyjność i zaangażowanie
Oferta:
- stałą pracę;
-umowę o pracę;
- praca od pn-pt;
- 8- godzinowy grafik pracy;
- atrakcyjne wynagrodzenie do 6000 zł brutto;
Informacje dodatkowe:
Prosimy o dołączenie klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres e-mail: ukr(malpa)personalnyserwis.com z dopiskiem księgowa lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Biuro czynne w godzinach 9-17.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.

Lokalizacja