Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Główna/y księgowa/y

Polska, Warszawa

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • samodzielna realizacja zadań z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości,
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • współpraca oraz udzielanie niezbędnego wsparcia podległym członkom zespołu,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość ustaw o rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • dokładność, samodzielność, terminowość, dyskrecja,
  • otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu zespołem.
Oferujemy:
  • umowę o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość poszerzania kompetencji zawodowych,
  • pakiet benefitów, samochód służbowy.

Lokalizacja