Aparatowy procesów technologicznych / Pracownik produkcji

Polska, Racibórz

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • obsługa urządzeń mechanicznych,
  • transport surowca,
  • monitorowanie parametrów procesów,
  • prace pomocnicze okołoprodukcyjne,
  • obsługa transporterów,
  • skręcanie i ubijanie elektrod,
  • utrzymywanie czystości na stanowiskach pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • gotowość do pracy w szczególnych warunkach - zapylenie pyłem węglowo-koksowym.
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu "0".
Oferujemy:
  • możliwość wizyty w zakładzie przed podjęciem pracy,
  • umowę o pracę,
  • stawkę podstawową w wysokości 2943 zł brutto miesięcznie,
  • premię w wysokości 25% stawki podstawowej,
  • pracę w systemie 4-brygadowym 3-zmianowym,
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym 19%,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • opiekę koordynatora,
  • stabilne zatrudnienie na stałe w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego klienta.