Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Magazynier

Magazynier

Polska, Wieszowa

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:
Magazynier

Zadania:

  • Praca na magazynie w firmie produkcyjnej
  • Obsługa wózka widłowego
  • Prace pomocnicze przy produkcji
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe - doświadczenie nie jest wymagane!
  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Dyspozycyjność od zaraz
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie przez APT, następnie przejście bezpośrednio pod firmę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja