Cieśla szalunkowy/Francja/ Kraj Loary

Polska, Kraj Loary

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko: cieśla szalunkowy
Zadania:
  • praca na budowie,
  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów za pomocą systemów szalunkowych,
  • praca na systemach szalunkowych: SATECO, PERI, DOKA.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla,
  • doświadczenie na jednym z wymienionych systemów szalunkowych: SATECO, PERI,DOKA.
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019,
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe 1850 euro netto/152 godziny tj. około 12,17 euro netto/godz.
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2100 -2200 euro netto/miesiąc,
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy,
  • dla osoby ze znajomością j. francuskiego, dodatek 100 euro netto/miesiąc,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
  • zapewniona odzież robocza.