Mechanik maszyn spożywczych

Polska, Zabierzów

Zadania:

  • Obsługa maszyn i utrzymanie ich w sprawności technicznej
  • Usuwanie wad i usterek w celu zapewnienia sprawnego procesu produkcji
  • Dokonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (maszyny w branży spożywczej) będzie dodatkowym atutem
  • Aktualna książeczka sanepidowska
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Chęć długofalowej współpracy
Oferujemy:
  • Pracę w Zabierzowie
  • Pracę 3-zmianową od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne)
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system dodatków
  • Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej
  • Wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Możliwość wyrobienia karty MultiSport

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 12 357 21 87 / 606 779 619