Finance & Administration Specialist

Polska, Poznań

Manpower ( nr. certyfikatu - 412 ) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko :

Zadania :

  • Księgowanie faktur zakupowych oraz sprzedażowych
  • Nadzorowanie całego procesu zakupowego oraz obiegu dokumentów
  • Kontakt z dostawcami
  • Planowanie kwestii zakupów
  • Przygotowywanie raportów, bilansu, rachunku zysków i strat
  • Sporządzanie deklaracji Vat-7 i Vat-EU
  • Przygotowywanie raportów do NBP i GUS
  • Podstawowe prace administracyjno-biurowe
Wymagania :
  • Doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MSR oraz procedur celnych i podatkowych
  • Znajomość systemu SAP
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność
Oferujemy :
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ogromny udział w tworzeniu firmy na polskim rynku
  • Pracę w Centrum Poznania
  • Dużą samodzielność w działaniach
  • Możliwość pracy na skalę międzynarodową
Oferta dotyczy pracy stałej.