Stolarz(prefabrykacja)produkcja okien, drzwi,mebli

Polska, Okolice Besancon

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca w zakładzie stolarskim zajmującym się produkcją okien i drzwi, mebli
praca na maszynach stolarskich
przeszkolenie 1 tygodniowe w zakresie obsługi frezarki CNC, pilarki, okleinarki CNC
praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
WYMAGANIA:
udokumentowane doświadczenie pracy jako stolarz
umiejętność obsługi podstawowych maszyn stolarskich
dobra znajomość rysunku
OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019
polska umowa o pracę
szacowane wynagrodzenie wraz z nadgodzinami 2400 do 2700 euro netto/miesiąc
wynagrodzenie 13,81 euro netto/godzina
dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
dla osób z własnym samochodem zwrot kosztów amortyzacji samochodu - 100 euro netto/miesiąc
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
zapewniona odzież robocza