Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Polska, Wrocław

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Manpower ( nr. certyfikatu - 412 ) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko :

Zadania:

  • Wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami
  • Rozpatrywanie i kredytowanie reklamacji
  • Przygotowanie ofert cenowych
  • Obsługa systemów wewnętrznych
  • Aktualizacja bazy danych klientów
  • Budowanie dobrych relacji z klientami
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w obsłudze klienta/procesowaniu zamówień
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie (pierwsza na rok)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę z językiem niemieckim
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie
  • Dofinansowanie "Wczasów pod Gruszą"
  • Codzienne wsparcie ze strony lidera
  • Pracę w firmie o wysokich standardach, opartej na zaufaniu i rozwoju

Miejsce pracy : Biskupice Podgórne

Oferta dotyczy pracy stałej.

Lokalizacja