Murarz

Murarz

Polska, Choisy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko Murarz

Francja: Choisy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na budowie przy murowaniu: budynki użyteczności publicznej, domy jednorodzinne
WYMAGANIA:

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako murarz
OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019,
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie około 1850 euro netto/152 godziny tj. około 12,17 euro netto/godz.
  • szacowane wynagrodzenie wraz z nadgodzinami około 2300 euro/netto/miesiąc,
  • dla osoby z j. francuskim do 100 euro dodatku netto/miesiąc,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zapewniona odzież robocza,
  • polska umowa o prace.