Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Betoniarz - nawet 2500 euro brutto mies. - Praca w Belgii !

Polska, Meer

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: BETONIARZ

Wymagania:

Chcielibyśmy, abyś posiadał doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży prefabrykatów betonowych. Wymogiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego. Jeżeli zdecydujesz się na wyjazd własnym samochodem, będzie to stanowiło dodatkowy atut.

Oferujemy:

Długofalową współpracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 15,27 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%. Ponadto gwarantujemy trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę koordynatora.

Obowiązki:

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie odpowiedzialność za cały proces produkcji prefabrykatów betonowych. W nowoczesnym i zmechanizowanym zakładzie będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn wylewających beton oraz operowanie suwnicą z poziomu roboczego.

Dodatkowe informacje

Lokalizacja