Pracownik produkcji - praca w Łodzi z dobrym dojazdem

Polska, Łódź

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracowink Produkcji.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na cały etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze z 13-stą pensją
  • 40% dodatku do wynagrodzenia za pracę w nocy
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w Łodzi z dobrym dojazdem liniami 2,13,16, 83, 84A
  • ​szansę na podniesienia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • terminowe wynagrodzenie i wsparcie koordynatora

ZADANIA
  • prace produkcyjne z użyciem elektronarzędzi
  • posługiwanie się sprzętem pomiarowym
  • obróbka materiału preszpan

OCZEKUJEMY
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • znajomości obsługi elektronarzędziami oraz narzędzi pomiarowych m.in. suwmiarka
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym

Dodatkowe informacje

Nie czekaj - APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu!
Jeśli masz pytania - zadzwoń, chętnie o wszystkim Ci opowiemy +48... pokaż numer