Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Magazynier - wysokie zarobki!

Polska, Łódź

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Magazyniera.

Obowiązki:

Zadania, które na Ciebie czekają to prace magazynowe, takie jak rozładunek i załadunek towaru, rozlokowywanie oraz dostarczanie komponentów na produkcję.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • solidne wynagrodzenie podstawowe wraz z 13-stą pensją!
  • wolne weekendy- pracujemy od poniedziałku do piątku
  • możliwość ekstra płatnych nadgodzin (dla chętnych)
  • prywatną opiekę medyczną
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i wsparcie koordynatora personalnego
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  • miejsce pracy w doskonałej lokalizacji z dogodnym dojazdem

Jesteś kandydatem, którego szukamy, jeśli:
  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe lub żurawie z UDT
  • masz zdolności techniczne
  • jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej.

Dodatkowe informacje

Spełniasz nasze oczekiwania? APLIKUJ już teraz!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy po nr tel.  +48... pokaż numer .

Lokalizacja