Kierownik punktu sprzedaży, Ruukki Express Łódź

Polska, Łódź

Ruukki Construction obsługuje klientów w branży budowlanej. Dostarczamy produkty i usługi obejmujące etapy od projektowania po montaż, wspierając działalność naszych klientów korporacyjnych. W przypadku klientów instytucjonalnych, nasze produkty adresujemy do specjalistów budowlanych, wśród których są inwestorzy, architekci, projektanci, firmy wykonawcze i montażowe. Nasi odbiorcy to także klienci indywidualni, którym oferujemy kompletne pakiety dachowe łącznie z produktami bezpieczeństwa dachowego i systemami rynnowymi. Nasze produkty dachowe sprzedawane są pod markami Ruukki, Plannja i Rannila. Oprócz sieci dystrybucji, klientów zainteresowanych dachami obsługujemy za pośrednictwem punktów Ruukki Express i Plannja w siedmiu krajach. Ruukki Construction zatrudnia około 1 800 pracowników i posiada 13 zakładów produkcyjnych. Sprzedaż w 2018 roku wyniosła około 6,1 mld SEK (ok. 595 mln EUR). Ruukki Construction jest spółką zależną SSAB.

SSAB to skandynawsko-amerykańska spółka stalowa posiadająca pracowników w ponad 50 krajach. Spółka notowana jest na giełdach Nasdaq w Sztokholmie i Helsinkach.

Obecnie firma Ruukki Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Kierownik Punktu Sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź i okolice

gggg

Główne obowiązki:

  • Kierowanie oddziałem sprzedaży detalicznej pokryć dachowych
  • Koordynowanie pracy zespołu oraz zapewnienie wsparcia podległym pracownikom
  • Efektywna kosztowo realizacja planów sprzedażowych
  • Aktywne nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami
  • Bieżąca analiza i raportowanie zgodnie z wytycznymi
  • Postępowanie zgodnie ze standardami firmy we wszelkich aspektach działania oddziału ( w tym obsługa klienta, bezpieczeństwo)
  • Planowanie i wdrażanie akcji marketingowych we współpracy z działem marketingu
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
  • Doświadczenie w zakresie kierowania punktem sprzedaży/ zarządzania zespołem (organizacja pracy zespołu)
  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zdolności analityczne
  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód do użytku prywatnego)
  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające
  • Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne)
  • Opiekę medyczną
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym, odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy
  • Pogłębianie wiedzy w zakresie profesjonalnej sprzedaży i produktów dachowych
Administratorem Pani/ Pana danych osobowych ("Administrator") jest Ruukki Polska Sp. z o.o.; ul. Jaktorowska 13, 96-300 Żyrardów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, które zapoznają się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w kolejnym kroku po naciśnięciu przycisku ZŁÓŻ APLIKACJĘ TERAZ będą mogły złożyć aplikację o pracę.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami