Dziennikarz

Dziennikarz

Polska, Radom

Opis:

Opis firmy:

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych  oraz biznesowych, skupiamy się  na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych. W naszym portfolio znajdziesz takie tytuły jak Echo Dnia, czy naszemiasto.pl

Obowiązki:
  • Tworzenie wyjątkowych tekstów dziennikarskich do wszelkich wydań druku tradycyjnego oraz do Internetu
  • Wyszukiwanie interesujących tematów na temat Radomia i okolic
  • Dostarczanie zdjęć do materiałów prasowych oraz krótkich filmów wideo
  • Obsługa systemów edycyjnych do tworzenia gazet i stron internetowych
  • Tworzenie sieci kontaktów z mieszkańcami i instytucjami
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku dziennikarza (preferowane dziennikarstwo prasowe)
  • Wykształcenie wyższe
  • Inicjatywa i umiejętność szukania nowych tematów i pozyskiwania informacji
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność efektywnego organizowania dnia pracy
Oferta:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doświadczenie pracy w mediach
  • Twórczą atmosferę w pracy
  • Stałą formę współpracy (umowa o pracę)