Zastępca Kierownika Marketu

Polska, Smolec

Opis:

DINO POLSKA S.A.

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU? DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

Miejsce pracy:

Smolec

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii

  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych

  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
  • Zapewnienie funkcjonowania marketu pod nieobecność Kierownika

  • Zarządzanie asortymentem marketu

  • Prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

  • Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:
  • Znajomość specyfiki handlu detalicznego

  • Umiejętność skutecznego planowania

  • Komunikatywność oraz kreatywność

  • Umiejętność zarządzania zespołem