Technik serwisu (bez doświadczenia)

Polska, Wyszków

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego producenta wózków widłowych oraz wyposażenia magazynowego poszukujemy osób na stanowisko:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie oferującej innowacyjne rozwiązania dla branży przemysłowej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Pomoc w zdobyciu niezbędnych uprawnień
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia wdrożeniowe / rozwojowe / specjalistyczne)
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
Kluczowe zadania na stanowisku:
  • Wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych
  • Analiza usterek oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności
Poszukujemy osób z obszaru logistyki / produkcji, które chciałyby się rozwijać w kierunku Technika serwisu. Oferujemy kompleksowe wdrożenie i szkolenia niezbędne do wykonywania tej pracy.
Wymagania:
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność analizy usterek
  • Silna motywacja do poszerzania swoich kwalifikacji
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne SEP do 1 kV

MIEJSCE PRACY: WYSZKÓW