Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Specjalista/ka ds. zaopatrzenia

Polska, Łódź

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • ścisła współpraca z dostawcami i działem realizacji zamówień,
  • tworzenie zgłoszeń i wysyłanie zamówień w systemie SAP,
  • współpraca z dostawcami w zakresie terminów oraz wymagań dotyczących dostawy,
  • czuwanie nad terminowością dostaw,
  • prowadzenie procesu reklamacji w przypadku stwierdzonych niezgodności.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność obsługi programu Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w grupie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie) - warunek konieczny.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Lokalizacja