Specjalista ds. jakości (branża automotive)

Polska, Gliwice

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Kontrola produktów na określonych poziomach procesu produkcyjnego
  • Nadzorowanie działań zgodnie z przyjętymi standardami jakościowymi
  • Rozwiązywanie zastrzeżeń i reklamacji klientów z poziomu produkcji
  • Zapewnienie przestrzegania procedur kontroli, FMEA lub innych dokumentów związanych z zarządzaniem jakością
  • Proponowanie ulepszeń / działań naprawczych
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży firmie produkcyjnej z branży automotive
  • Umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w firmie, oferującej zaawansowane rozwiązania dla branży automotive
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premie