Specjalista ds. Obsługi Klienta - zdobądź z nami doświadczenie - Tarnowo Podgórne

Polska, Tarnowo Podgórne

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta

Twoje zadania:

Obsługa Klienta w punkcie, wydawanie przesyłek i obsługa skrzynki mailowej.

Czego oczekujemy?

  • Otwartości na ludzi
  • Dobrej obsługi komputera
  • Podstawowej znajomości j. angielskiego

Chcemy Ci zaoferować:
  • Wynagrodzenie w wysokości 2715 zł brutto płatne zawsze terminowo
  • Wysokie premie -  do 20% wynagrodzenia zasadniczego
  • Umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Wolne weekendy
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy
  • Ciekawe i bezstresowe szkolenia przygotowujące do pracy

Dodatkowe informacje

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście!

Telefon: +48... pokaż numer

Adres: Libelta 22/5 Poznań