Specjalista ds. Obsługi Klienta - zdobądź pierwsze doświadczenie!

Polska, Poznań

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferujemy:

Chcemy Ci zaproponować umowę o pracę z wynagrodzeniem 2715 zł brutto + atrakcyjne premie do 20%. Gwarantujemy ciekawe i bezstresowe szkolenia przygotowujące od pracy i przyjaznego przełożonego. Każdy weekend przeznaczamy na odpoczynek - pracujemy od poniedziałku do piątku. Dołącz do nas i zdobywaj cenne doświadczenie jako specjalista ds. Obsługi Klienta!

Zadania:

Będziesz odpowiedzialny za obsługę klienta w punkcie, wydawanie przesyłek i obsługę skrzynki mailowej. Brzmi ciekawie? Jeśli tak, zapraszamy do naszej ekipy!

Kandydacie!

Halo Halo! Komunikatywna osoba z dobrą obsługą komputera proszona o aplikowanie! Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie w obsłudze klienta, czy dopiero chcesz je zdobyć - jesteś u nas mile widziany :)

Poszukujmy otwartego kompana do pracy, który przynajmniej w stopniu podstawowym mówi po angielsku - mogą zdążyć się klienci, potrzebujący pomocy w tym języku. Jeśli do tego jesteś gotowy do pracy w godzinach 10-18 w oddziale w Sadach nie czekaj - DAJ SIĘ POZNAĆ!

Dodatkowe informacje

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście!
Telefon: +48... pokaż numer
Adres: Libelta 22/5 Poznań