Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Serwisant Sieci Dostępowych - SUPERBOHATER

Serwisant Sieci Dostępowych - SUPERBOHATER

Polska, Poznań

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant Sieci Dostępowych.

Czego oczekujemy?

Aby dołączyć do drużyny superbohaterów musisz posiadać czynne prawo jazdy i znać zagadnienia związane z siecią telekomunikacyjną. Ważne, abyś obsługiwał narzędzia pomiarowe do diagnostyki i posiadał uprawnienia SEP - nie muszą być aktualne, liczy się chęć ich odnowienia! Świetnie, jeśli wiesz jak spawać światłowody i masz doświadczenie w pracy z nimi.

Czym się zajmujemy?

Codziennie jesteśmy czyimiś bohaterami - naprawiamy awarie u naszych sympatycznych klientów. Prowadzimy też kontrolne prace pomiarowe i regulację sieci. Instalujemy, odłączamy lub zmieniamy usługi wedle życzeń abonentów

Dołącz do nas!

Nazywają nas cichymi bohaterami, jesteśmy tam gdzie nas potrzebują! Pracujemy na umowę o pracę, wypłatę otrzymujemy zawsze na czas. Do tego dochodząwysokie premie, nawet do 20%! Pracujemy od poniedziałku do piątku z włączeniem jednej soboty, za którą otrzymujemy dzień wolny w tygodniu. Każdy z nas ma dostęp do służbowego samochodu i telefonu. Chcesz zostać naszym kolegą-serwisantem?

Dodatkowe informacje

Dołącz do nas i razem ratujmy świat od nudy! Bo co to za świat bez Internetu i telewizji!
Czekamy na Ciebie! Jeśli masz pytania - dzwoń: +48... pokaż numer

Lokalizacja

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem