Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Pracownik szklarni - kwiaty i warzywa

Polska, Dronten

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Opis firmy:

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferuje pracę tymczasową w Holandii.

Obowiązki:

Praca w szklarni przy hodowli sadzonek kwiatowych, pielęgnacja, ścinka kwiatów. Praca przy owocach i warzywach -zbiory, pielęgnacja. Praca na halach przy pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw.

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B
• mile widziany język angielski
• własne kalosze (gumowce) i płaszcz przeciwdeszczowy

Oferta:

• wynagrodzenie wypłącane co tydzień, stawka od €9,82/h
• zakwaterowanie na czas zatrudnienia
• ubezpieczenie zdrowotne
• legalną pracę u sprawdzonego klienta
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy

Lokalizacja