Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Pracownik produkcji - również osoby bez doświadczenia - Brzeg Dolny

Polska, Brzeg Dolny

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej  poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

OCZEKUJEMY

Dyspozycyjności i dużych chęci do pracy. Pracujemy w godzinach 7-15, ale w zależności od zapotrzebowania czasami zostajemy w pracy dłużej - nadgodziny płatne dodatkowo.

ZADANIA

  • Przygotowanie do produkcji pianki
  •  Cięcie pianki
  • Łączenie  surowców

OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne premie nawet do 20% - obowiązujące już od początku zatrudnienia
  • Zawsze terminowo płatne wynagrodzenie
  • Ciekawe szkolenia i szanse na podnoszenie kwalifikacji
  • Sympatyczną atmosferę i odzież roboczą

Dodatkowe informacje

Piszesz się na to? Zostań członkiem naszego zespołu!
Aplikuj lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania: +48... pokaż numer lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

Lokalizacja