Pracownik magazynu- atrakcyjna stawka/13-sta pensja/transport - Aleksandrów Łódzki

Polska, Aleksandrów Łódzki

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier.

Jakie będą Twoje zadania?

  • załadunek, rozładunek i rozlokowywanie towaru
  • dostarczanie materiałów na produkcję i odbiór gotowego wyrobu

Jakie są nasze oczekiwania?
  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Dlaczego warto z nami pracować?
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • konkurencyjne wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie
  • bezpłatny transport m.in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego
  • podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych uprawnień m.in. na suwnice
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • wolne weekendy, chyba że jesteś chętny na extra płatne nadgodziny
  • stałą opiekę konsultanta personalnego i przejrzyste zasady współpracy

Dodatkowe informacje

Pracuj z nami od zaraz - APLIKUJ!

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem +48... pokaż numer , chętnie odpowiemy na Twoje pytania.