Pracownik gospodarstwa (k/m) hodowla trzody chlewnej - Niemcy

Polska, Haren/Wietze (Dolna Saksonia)

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Meppen (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
  • Opieka nad trzodą chlewną Kontrola zdrowia trzody
  • Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń
  • Standardowe prace w gospodarstwie rolnym

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – wymóg konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany własny samochód
Oferujemy
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45€ brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki za pracę w niedzielę (50%) oraz dodatek za nadgodziny (25% - oprócz niedzieli)
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie w odległości od 5 do 15 km od gospodarstwa
  • Po 3 miesiącach stałe zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Zgłoszenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik gospodarstwa na adres e-mail: opole@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Kościuszki 15/2 | PL 45-064 Opole | Tel. +48... pokaż numer