Pracownik działu projektowego / również  osoby bez doświadczenia  - Poznań

Pracownik działu projektowego / również osoby bez doświadczenia - Poznań

Polska, Poznań

Opis:

Opis firmy

Chcemy zapewnić Ci:

Wynagrodzenie - do 2400 zł netto miesięcznie. Umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością przejścia po tym okresie na umowę o pracę bezpośrednio do naszego Klienta. Masz okazję brać udział w szkoleniach podczas których zdobędziesz niezbędne umiejętności. Pracujemy tylko od poniedziałku do piątku (6-14 lub 14-22), weekendy mamy wolne!

Opis stanowiska:

Twoja praca będzie polegać na opracowaniu w programie graficznym Corel Draw lub Illustrator projektów, które następnie będziemy wdrażać do produkcji. Ponadto do Twoich zadań należeć będzie wykonanie dokumentacji technicznej, która pozwoli stworzyć nam odpowiedniej jakości produkt.

Kandydacie!

  • Obsługa programów Corel Draw i Illustrator nie stanowi dla Ciebie problemu?
  • Lubisz zabawę grafiką i chcesz się rozwijać w tym kierunku?
  • Chcesz pracować w branży poligraficznej i zdobyć pierwsze doświadczenie?

Jeśli tak to mamy pracę dla Ciebie!

Szukamy osoby, która potrafi obsługiwać programy graficzne i chce się rozwijać. Nie wymagamy doświadczenia!

Dodatkowe informacje

Brzmi ciekawie? Nie czekaj i daj się poznać! Ty szukasz ciekawej i stabilnej pracy, a my kreatywnego i ambitnego pracownika!

Wyślij do nas swoje Cv już teraz przez przycisk aplikuj lub na r.hajahmadov@ksservice.pl
Więcej informacji znajdziesz pod numerem telefonu:  +48... pokaż numer