Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Pracownik branży spożywczej! Wolne weekendy!

Polska, Zawiercie

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy z ponad 100 letnią tradycją, produkującą szeroki wachlarz zamknięć z blachy aluminiowej oraz stalowej.
Poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Turza

Twoje kluczowe zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie czynności przygotowawczych do procesu produkcji
  • Kontrola wizualna wykonanych wyrobów pod względem jakości
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Wykształcenia zawodowego
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (min. 3 miesiące)
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dobrej koordynacji wzrokowowej
  • Dokładności i sumienności
Co możemy Ci w zamian zaoferować?
  • Umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę kodeksową z naszym Klientem
  • Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Wolne weekendy!
  • Bezpłatny transport na trasie Zawiercie - Turza.
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych ManpowerGroup Premium, w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych oraz wiele innych.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Nie zwlekaj, aplikuj!

Lokalizacja