Praca na magazynie - umowa o pracę i bezpłatny transport

Polska, Pogalewo Wielkie

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Uprawnienia na wózki widłowe - UDT lub uprawnień wewnętrznych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana obsługa komputera, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:
  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wysokie premie do 20% obowiązujące już od początku zatrudnienia
  • Płatne terminowo wynagrodzenie zasadnicze
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego - możliwe przystanki na trasie w wybranych miejscowościach, w zależności od zamieszkania naszych pracowników (np. Brzeg Dolny, Lubiąż Wołowo itp.)
  • Ciekawe szkolenia i szanse na podnoszenie kwalifikacji
  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy

Opis stanowiska:
  • Obsługa wózka widłowego
  • Dostarczanie pociętych bloków do krajalni
  • Składowanie i układanie bloków piankowych na polach magazynowych
  • Transport bloków pomiędzy magazynami

Dodatkowe informacje

Czekamy  na Ciebie!
Kliknij teraz przycisk "aplikuj"
Jeśli masz pytania - zadzwoń +48... pokaż numer lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl