Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Operator maszyn (dział kucia)

Polska, Gliwice

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn - pras do cięcia/ kucia
  • Wykonanie planu produkcji na danej zmianie przy uwzględnieniu odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów
  • Rzetelne dokonywanie kontroli jakości zgodnie z wymaganiami na tym stanowisku
  • Wykonywanie drobnych napraw na maszynie
  • Dokonywanie przezbrojeń maszyny zgodnie z aktualnym planem produkcyjnym
Wymagania:
  • Rok doświadczenia w dziale produkcji (mile widziane w branży automotive)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych
  • Uprawnienia do obsługi suwnic i wózka widłowego (mile widziane)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu
Oferujemy:
  • ZFŚS (tzw. "wczasy pod gruszą", premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi w razie zdarzeń losowych)
  • Premię za polecenie pracownika do pracy
  • Nagrodę za staż
  • Kartę Multisport (dofinansowaną przez pracodawcę)
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Urodzinowe upominki
  • Spotkania integracyjne dla pracowników
  • Kurs j. angielskiego i niemieckiego na terenie firmy w całości finansowany przez pracodawcę
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Dofinansowanie stołówki

Lokalizacja