Operator Linii Produkcyjnej

Polska, Oława

Manpower (nr certyfikatu nr 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji.
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa i nadzór nad prawidłową pracą maszyn na linii produkcyjnej
  • Ścisła współpraca z liderem zmiany oraz osobami odpowiedzialnymi za utrzymanie ruchu
  • Sortowanie i pakowanie wyrobów gotowych na produkcji
Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie wraz ze stażem
  • Pracę w renomowanym zakładzie produkcyjnym
  • Dofinansowanie do transportu
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Edenred (w 100% finansowane przez pracodawcę)
  • Dodatek za pracę na 2 i 3 zmianie

Miejsce pracy: Stanowice pod Oławą Oferta pracy stałej.