Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Operator/Programista maszyn CNC

Polska, Bydgoszcz

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyny: tokarki/frezarki CNC
  • Programowanie maszyny CNC, wprowadzanie korekt
  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji technicznej dla operacji toczenia i frezowania CNC
  • Ścisła współpraca z pracownikami dotycząca poszukiwania możliwości poprawy wydajności i jakości wykonywanych operacji toczenia i frezowania
  • Utrzymywanie standardów organizacji miejsca pracy
  • Inicjowanie i udział w projektach usprawnieniowych procesu ciągłego doskonalenia
Wymagamy:

  • dDoświadczenia na stanowisku Operator CNC - Tokarz i/lub Frezer
  • Umiejętności programowania w CAD/CAM (CREO)
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Praktycznej umiejętności dokonywania pomiarów
  • Wykształcenia średniego technicznego (mile widziane)
Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia (również zagraniczne)
  • Pracę w nowym parku maszynowym oraz udział w innowacyjnym projekcie produkcyjnym
  • Bardzo atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny: prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie posiłków (stołówka zakładowa), dofinansowanie wczasów/ wypoczynku, talony na święta, profity dla członków rodziny (paczki, prezenty, wycieczki dla dzieci pracowników), preferencyjne pożyczki dla pracowników
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach programu rekomendacji

Lokalizacja