Monter papy termozgrzewalnej

Polska, Chambery

Opis:

Opis firmy:

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

 MONTER PAPY TERMOZGRZEWALNEJ

Obowiązki:
  • zgrzewanie papy palnikiem
  • noszenie rolek papy
  • noszenie butli gazowych
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy
  • chęć do pracy
  • gotowość do wyjazdu
Oferta:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • darmowe zakwaterowanie
  • dodatek żywieniowy
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • samochód służbowy
  • narzędzia
  • ubranie robocze
  • pomoc przy organizacji wyjazdu
  • opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu