Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Młodszy Specjalista w dziale zakupów - zdobądź z nami doświadczenie - Konstantynów Łódzki

Młodszy Specjalista w dziale zakupów - zdobądź z nami doświadczenie - Konstantynów Łódzki

Polska, Konstantynów Łódzki

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Zakupów. 

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

W naszym zespole będziesz zajmował/-a się wprowadzaniem i aktualizacją danych, m.in. cen i warunków współpracy z kontrahentami w systemie SAP, pozyskiwaniem deklaracji preferencyjnego pochodzenia oraz wdrażaniem narzędzia ASCC z dostawcami

Jakie są Twoje korzyści?

Oferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w tym możliwość pracy w wymiarze ¾ etatu. Zyskujesz konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dofinansowanie do systemu prywatnej opieki medycznej. Możesz swobodnie kontynuować naukę lub oddawać się swoim pasjom, ponieważ weekendy są wolne, a na co dzień pracujemy od 8 do 16. Twoim kapitałem będzie także szansa dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy.

Czy to o Tobie?

Posiadasz wykształcenie wyższe lub studiujesz (preferowane kierunki logistyka/ ekonomia) i swobodnie posługujesz się językiem angielskim? Jeśli jesteś także komunikatywny/-a oraz wykazujesz się umiejętnościami analitycznymi – to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!

 

Dodatkowe informacje

Zyskaj to i jeszcze więcej - WYŚLIJ swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr. +48... pokaż numer

Lokalizacja

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem